The Division Bu Hafta Sonu PC'de Ücretsiz

The Division Bu Hafta Sonu PC'de Ücretsiz

Massive Entertainment firması tarafından geliştirilen ve dağıtımcılığını Ubisoft'un yaptığı Tom Clancy's The Division oyunu bu hafta sonu için PC platformuna özel ücretsiz oluyor. Aksiyon macera veya TPS oyunu olarak sınıflandırabileceğimiz The Division, New York şehrinde ortaya çıkan bir kaosu konu alıyor.

The Division'ın ücretsiz oynanabileceği kampanya 15 Aralık yani bugün 20.00'da başlıyor. Bitiş tarihi ise 18 Aralık 00.00 olarak belirlenmiş. Ubisoft'un Uplay yazılımı üzerinde The Division için önyükleme seçeneği şimdiden açılmış durumda. Bu ücretsiz sürüm ile oyunda kaydedeceğiniz tüm ilerlemeler saklı kalıyor, yani oyunu sonradan satın alırsanız kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Ayrıca bu kampanya süresince Ubisoft, The Division'ı %50 indirim ile satacak. Yani oyunun fiyatı bu haftasonu boyunca 89.50 TL olacak. The Division geçtiğimiz yıl çıkış yapmış olmasına rağmen yeni DLC'ler ile desteklendiği ve etkileyici bir atmosfere sahip olduğu için oldukça cazip görünüyor. Oyunu Steam üzerinden ücretsiz indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

The Division'a AMD Kullanıcılarını Sevindirecek DirectX 12 Müjdesi!

Ubisoft, The Division'ın Filmini Çekiyor!

YORUMLAR