The Division Bu Hafta Sonu Ücretsiz, Hemen İndirin!

The Division Bu Hafta Sonu Ücretsiz, Hemen İndirin!

Ubisoft şirketinin en sevilen yapımlarından biri olan Tom Clancy’s The Division 14 Eylül ile 17 Eylül arasında ücretsiz şekilde oyunculara sunulacak. Okullar açılmadan önce oyunu oynamak isterseniz, indirme linkini aşağıda bulabilirsiniz.

Sadece bilgisayar sürümü için ücretsiz olan The Dvision, büyük bir oyuncu kitlesine sahip. Bazı kullanıcılar tarafından optimizasyon sıkıntısından dolayı beğenilmemesine rağmen bana göre, Ubisoft'un güzel iş çıkardığı ender oyunlardan biri. Ayrıca Ubisoft, ücretsiz hafta sonu etkinliği için ön indirme seçeneğini kullanıcılara sunmuş durumda. Yani oyunun indirme boyutu gözünüzü korkutuyorsa, şimdiden indirme işlemini başlatabilirsiniz ve hafta sonu oyunun tadını çıkarabilirsiniz. 

Ayrıca oyunun standart ve altın sürümü de indirime girdi. Oyunu hafta sonu denedikten sonra satın almak isterseniz; indirimli fiyattan yararlanabileceksiniz. Buna ek olarak, oyun sonsuza kadar ücretsiz olarak sizin olmayacak. Yalnızca 3 gün geçerli olacak bu etkinlik süresinde, yaz tatilinin son günlerini eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Oyun Uplay'de ücretsiz olarak sunulduğu için, ilk olarak Uplay'i indirmeniz gerekiyor.

The Division'ın Yeni DLC'leri Ücretsiz Yayınlanacak

YORUMLAR