The Division'a AMD Kullanıcılarını Sevindirecek DirectX 12 Müjdesi!

The Division'a AMD Kullanıcılarını Sevindirecek DirectX 12 Müjdesi!

Ubiosoft'un Mart ayında oyuncuların beğenisine sunduğu The Division geliştirilmeye devam ediliyor. Bu hafta içinde yayınlanacak yeni güncelleme ile The Division resmi olarak DirectX 12 desteği kazanacak. Geçtiğimiz günlerde The Division için yayınlanan yeni indirilebilir içerikle oyuna Survival modu eklenmişti. Zorlu bir hayatta kalma mücadelesine dahil olduğumuz bu mod oyuna duyulan ilginin tekrar canlanmasına imkan tanımıştı. Yeni güncelleme ise oyunun teknolojik altyapısını güçlendirecek.

The Division'a eklenecek DirectX 12 desteği oyunun çok çekirdekli işlemciye sahip bilgisayarlardaki performansının artmasını sağlayabilecek. Ayrıca DirectX 12 için özel olarak yapılandırılmış yeni nesil AMD ekran kartları bu güncellemeden avantajlı çıkabilecekler. Bilindiği üzere AMD sistemler, DirectX 12 desteğine sahip HITMAN ve Deus Ex: Mankind Divided gibi oyunlarda DirectX 12 aktifken ciddi performans artışı yakalıyorlardı. The Division'ın DirectX 11'de AMD ekran kartı kullanan sistemlerdeki performansının Nvidia ekran kartına sahip sistemlerdeki performansından düşük olduğu düşünülürse bu güncellemeyle aradaki farkın kapanması mümkün olabilir.

Yeni güncelleme yüksek çözünürlükte daha iyi optimizasyon sunacak. Bunun yanısıra oyundaki küçük hatalar da düzeltiliyor.

2016'da YouTube'da En Çok İzlenen 10 Oyun Videosu

YORUMLAR