The Division'da Bulunan Yeni Açık Oyuncuları Sinirlendirdi

The Division'da Bulunan Yeni Açık Oyuncuları Sinirlendirdi

Ubisoft'un son dönemde en çok satan oyunlarından biri olan Tom Clancy's The Division'da bu aralar hileden geçilmiyor. Son keşfedilen bir oyun açığı, tüm The Division oyuncularını kızdırdı.

Daha öncelerde oyun içerisinde bulunan görünmezlik, ölümsüzlük vb. açıklarla oyuncuların oyun deneyimini kötü yönde etkileyen The Division, şimdi de aşırı derece silah DPS artışıyla (hasar gücü puanı) karşı karşıya. Bu açığı kullanarak en güçlü boss'lara bile tek atıp geçen oyuncular, şu an Ubisoft'a zor zamanlar yaşatıyorlar.

Açığın kullanılışı ise çok basit; aşağıda izleyeceğiniz videoda görüldüğü gibi 2 silah arasında hızlı geçişler yaparak ana silahınızın sağladığı DPS'i 2'ye hatta 3'e bile katlayabiliyorsunuz. Videonun sonunda ise 87K'dan 168K'ya olağanüstü bir DPS artışı gözüküyor.

Birçok oyuncu şimdiden "Oyunu kapatın, paramızı geri verin!" şeklinde yorumlar atmaya başladı bile. Geçtiğimiz haftalarda ise Ubisoft, hile yapan oyuncuları cezalandıracaklarını belirtmişti. Şimdi Ubisoft yetkilileri, henüz cezalandırma olayına tam karar vermediklerini, yakın zamanda bu konunun çözüleceğini söylüyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan yamadan sonra tekrar böyle sorunların görülmesi de üzücü bir durum.

Ubisoft'tan bu açığa karşı herhangi bir açıklama henüz gelmedi. Detayları takip edeceğiz.

The Division'a Ait Bazı İstatistikler Yayınlandı

The Division Rekor Üstüne Rekor Kırıyor

Ubisoft'un Yeni Gişe Rekortmeni The Division Oldu

YORUMLAR