The Division'ın Kapalı Alfa Sürümüne Ait Oynanış Videoları Sızdırıldı

The Division'ın Kapalı Alfa Sürümüne Ait Oynanış Videoları Sızdırıldı

Ubisoft'un son zamanlarda merakla beklenen yeni MMORPG oyunu The Division'ın beta sürümü geçtiğimiz haftalarda yapılan duyuru ile ertelenmişti. Ardından firma oyunun kapalı alfa sürümünü başlatmış ve kısıtlı sayıda oyuncunun deneyimine sunmuştu.

9-12 Aralık tarihleri arasında yalnızca Xbox One platformu için düzenlenen kapalı alfa sürümünün üzerinden biraz zaman geçti. Ardından The Division'ın kapalı alfa sürümünü oynayabilen oyunculardan birisi oyuna ait oynanış videolarını YouTube üzerinden yayınladı. Daha doğrusu kapalı alfa sürümüne ait oynanış videoları sızdırılmış oldu.

Sızdırılan bu videolar aşağıda yer alıyor. Fakat videolardan yola çıkarak oyunun grafiklerinin kalitesini tartışmak doğru olmaz. Çünkü oyunun büyük kısmı henüz geliştirilmedi ve de bu oynanış videoları konsola ait. Yani oyunun tam sürümünü PC platformu üzerinde gördüğümüzde ancak kalitesi hakkında kesin bir fikir sahibi olabiliriz. Ayrıca The Division'ın PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 8 Mart 2016 tarihinde çıkış yapacağını da hatırlatalım.

 

YORUMLAR