The Elder Scrolls Legends Açık Betasını Hemen Oynamaya Başlayabilirsiniz!

The Elder Scrolls Legends Açık Betasını Hemen Oynamaya Başlayabilirsiniz!

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz sene Bethesda Elder Scrolls evreninde geçen kart oyunu The Elder Scrolls Legends'ı resmi olarak duyurmuştu. Bu duyurunun ardından geçtiğimiz Nisan ayında da The Elder Scrolls: Legends kapalı beta sürecine girmiş, seçilmiş oyuncular tarafından oynanmaya başlamıştı. Şimdi ise The Elder Scrolls Legends açık betasıyla bütün oyun severlerin beğenisine sunuldu.

The Elder Scrolls Legends temel olarak ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, online altyapıya sahip bir kart oyunu. Blizzard'ın Hearthstone'da uyguladığı formülü bu oyun ile Elder Scrolls evrenine taşıyan Bethesda, oyunun açık betasıyla oyun hakkında bir ön fikir edinmemizi mümkün kılıyor. Oyunu indirmek ve nasıl yükleyeceğinizi öğrenmek için bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz:

The Elder Scrolls Legends'da oyuncular kendilerine Elder Scrolls evreninde yaşayan ırklardan birini seçerek oyuna başlıyorlar. Sonrasında ise oyunun kendine özel senaryosu boyunca kart savaşları yaparak ilerlemeye çalışıyorlar. Oyunda kart destelerimizi savaştırırken stratejik kararlar almamız gerekiyor. Farklı kahramanları ve yaratıkları temsil eden kartlar farklı güç sevilerine ve istatistiklere sahipler. Ayrıca elimizdeki kartları güçlendiren yardımcı kartlara da oyun içinde yer verilmiş.

Elder Scrolls dünyasının zengin hikaye mirasını devralan The Elder Scrolls Legends oynanışının yanısıra senaryosuyla da beğeninizi kazanabilecek bir oyun. Oyunun final sürümü de ücretsiz olarak oyun severlere sunulacak; fakat oyunun kesin çıkış tarihi henüz belli değil. The Elder Scrolls Legends'ın PC versiyonunun yanısıra Android ve iOS versiyonlarının da çıkış yapması bekleniyor. Oyunu nasıl oynayabileceğinizi öğrenmek için bu videoya göz atabilirsiniz:

YORUMLAR