The Elder Scrolls Online: Dark Brotherhood İçeriğinin Çıkış Tarihi ve Detayları Belli Oldu

The Elder Scrolls Online: Dark Brotherhood İçeriğinin Çıkış Tarihi ve Detayları Belli Oldu

The Elder Scrolls serisini yayınlayan Bethesda, serinin MMORPG türündeki son oyunu The Elder Scrolls Online için bir süredir geliştirilmekte olan Dark Brotherhood temalı yeni içeriğin çıkış tarihini ve içerik detaylarını oyun severlerle paylaştı. Piyasada MMORPG denilince akla gelen birkaç isimden biri olan Elder Scrolls Online, 2014 yılında oyun severlere şahane sinematiklerle tanıtılmıştı ve büyük bir heyecan yaratılmıştı. Son tek kişilik Elder Scrolls oyunu Skyrim'den çağlar öncesine yolculuk ettiğimiz The Elder Scrolls Online içerik kalitesiyle beğeni kazanmıştı. Oyun hem güzel görünüyordu, hem de bize keşfedilecek yerler ve derin bir hikaye sunuyordu.

The Elder Scrolls Online ilk çıktığında aylık üyelik ücreti ödemenizi gerektiriyordu. Fakat 2015 yılında bu zorunluluk ortadan kaldırıldı ve oyunu herhangi bir aylık ödeme yapmadan ücretsiz olarak oynama imkanına eriştik. Normalde free to play oyunlarda karşımıza oyun içi satın alım duvarları çıkıyordu. Bu oyunlarda belli öğeleri satın almadan oyunda belli bir aşamayı geçmeniz mümkün olmayabiliyor. Fakat The Elder Scrolls Online ücretsiz oynanabilir yapıya geçince karşımıza bu tür duvarlar çıkarmadı ve içerik kalitesinden ödün vermedi. Bunun yerine oyun severlere oyuna yeni bölgeler, zindanlar ve çeşitli kozmetik öğeler ekleyen indirilebilir içerikler sunuldu. Şu ana kadar yayınlanan 3 indirilebilir içeriğin ardından 4.'sü çok kısa bir süre içinde çıkış yapacak.

Dark Brotherhood Çıkış Tarihi Kesinleşti

The Elder Scrolls Online: Dark Brotherhood için yapılan resmi açıklamada yeni indirilebilir içeriğin çıkış tarihi 31 Mayıs 2016 olarak işaret ediliyor. Dark Brotherhood bize Elder Scrolls dünyasındaki suikastçiler örgütüne katılma imkanı verecek. Dark Brotherhood, diğer Elder Scrolls Online içerikleri gibi oyun içindeki Crown Store'dan satın alınabilecek ve 2.000 Crown'lık bir fiyata sahip olacka. Ayrıca Elder Scrolls Online için Plus üyeliğe sahip olan oyuncular bu içeriğe ücretsiz sahip olabilecekler.

Dark Brotherhood'da bizi bekleyen yenilikler ise şu şekilde:

  • Gold Coast adlı keşfedilecek yeni bir bölge
  • Yeni bir pasif yetenek ağacı
  • Tamriel'in farklı bölgelerine uzanan hikaye odaklı mücadeleler
  • Anvil ve Kvatch'ta günlük ödüllü görevler
  • Kontrol edilebilecek arenalar
  • Güçlü bir minotaur savaşı
  • Zehir yapma imkanı
  • Savaş ve oynanış yetenekleri için dengeleme amacıyla geliştirmeler
  • 2 yeni crafting tarzı

Yeni indirilebilir içerikle birlikte gelecek yamayla Veteran rütbeleri de oyundan kaldırılacak.

World of Warcraft: Legion Çıkış Tarihi Resmi Olarak Açıklandı!

YORUMLAR