The Evil Within 2 İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

The Evil Within 2 İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

İlk oyunuyla çok beğenilen ve oyun piyasasında güzel bir yer edinen The Evil Within, yeni oyunuyla da tekrar gündemde olmak istiyor. Oyunun yapımcısı Bethesda Softworks tarafından yayınlanan bir video, The Evil Within 2 Race Against Time hakkında kullanıcılara bilgi veriyor.

E3 2017 kapsamında yeni oyunlarını duyuran Bethesda ve Tango Gameworks, yeni oyunu The Evil Within 2'de konsol platformuna daha yoğun çalıştığını önceden öğrenmiştik. Oyuncuları bir kez daha STEM’lerin ürkütücü dünyasına götürecek olan The Evil Within 2, yayınlanan yeni videosuyla bir hayli ilgi toplamayı başardı.

The Evil Within 2'de Sebastian Castellanos isimli bir dedektifi canlandıracağız. Çeşitli nedenlerden ötürü her şeyini kaybeden dedektifin, kızını geri alabilmek için STEM dünyasındaki mücadelesine tanıklık edeceğiz. Ayrıca yeni gelecek The Evil Within 2'de, ilkine göre farklılıklar da bulunuyor. Örneğin; artık bir STEM gördüğünüzde ona saldırmadan da yolunuza devam edebileceksiniz. Yani bir yaratık gördüğümüzde illa onu öldüreceğiz diye bir şart bulunmuyor.


Geçtiğimiz gün yayınlanan videoda genel itibarıyla STEM dünyasında karşılaşabileceğimiz yaratıklara yer verilmiş durumda. Oyun içerisinde kapalı mekanlar kadar, artık açık mekanların da hayli fazla olacağını görebiliyoruz. Son olarak The Evil Within 2, 13 Ekim’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında kullanıcılarla buluşacak.

The Evil Within'i 60 FPS'de Oynamanın Yolları

YORUMLAR