The Evil Within'in İlk 3 Bölümü Steam'de Ücretsiz!

The Evil Within'in İlk 3 Bölümü Steam'de Ücretsiz!

Bethesda çoğu oyuncu tarafından olumlu yorumlar almış yeni korku oyunu The Evil Within'in ilk üç bölümünü Steam üzerinden demo aracılığıyla ücretsiz olarak yayınlıyor. The Evil Within'de hikaye odaklı bölüm bölüm ilerliyorsunuz ve Resident Evil'ın yaratıcısının ellerinden çıkma yeni oyunda Resident Evil'a benzer şekilde bir yandan hayatta kalmak için savaşırken bir yandan da şehre hakim olan gizemi çözmeye çalışıyorsunuz.

Oyun Steam'de şu anda tam sürüm olarak 90 lira. Ancak eğer yeni yayınlanan demo sürümünü indirirseniz ücretsiz olarak ilk üç bölümü oynayabiliyor, daha sonra oyunu almaya karar verirseniz de bu ilerleyişinizi tam sürüme taşıyorsunuz. Yani ilk üç bölümdeki kaydınız oyunun tam sürümüne geçtiğinizde silinmiyor. Bu da yetmiyor gibi Steam yine fırsat üzerine fırsat sunarak The Evil Within'in tam sürümünü satın alanlara 2006'da çıkmış korku/gerilim türünün öncülerinden olan, yine Bethesda yapımı oyun Call of Cthulhu'yu ücretsiz olarak veriyor. Call of Cthulhu'nun şu anda Steam'deki değeri 20 lira.

Cadılar Bayramı sebebiyle The Evil Within'in sezon geçişi Steam'de şu anda yarı yarıya indirimde. Oyunu bitirenler ve daha fazla içerik isteyenler The Evil Within'in sezon geçişi paketine de bakabilirler. İleride oyuna eklencek yeni içerikler de sezon geçişiniz olması dahilinde size ücretsiz olarak sunulacak.

Bethesda'nın Cadılar Bayramı'yla birlikte gerçekleştirdiği bu korku dolu fırsatları sakın kaçırmayın. Özellikle The Evil Within'in ilk üç bölümünü hemen ücretsiz olarak oynayabilir, oyunu satın alırsanız yanında yine çok başarılı bir gerilim oyunu olan Call of Cthulhu'yu koleksiyonunuza katabilirsiniz. The Evil Within'in demosunu ücretsiz olarak indirmek için hemen aşağıdaki bağlantı adresimizi kullanın:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR