The Flash Los Santos Sokaklarında Koşuyor

The Flash Los Santos Sokaklarında Koşuyor

Grand Theft Auto 5'in çıkmasının üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen hala yaratıcı çalışmalar çıkmaya devam ediyor. Yapılan son modifikasyon çalışmalarından bir tanesi, The Flash isimli ünlü çizgi roman karakterini GTA 5'e eklemeyi başarıyor.

GTA 5, önce Playstation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülmüştü. Yeni nesil konsolların piyasaya çıkmasının ardından ise Rockstar, oyununu Playstation 4 ve Xbox One'a taşımıştı. Uzunca bir bekleyişin ardından oyun sonunda PC'ye çıkınca, birçok yetenekli yazılımcı oyun için modifikasyonlar yapmaya başlamıştı. Bugüne kadar çok farklı karakterlerin oyuna aktarıldığını görmüştük. Birçoğu sadece görünüş olarak aktarılırken, The Flash modifikasyonunda olduğu gibi, bazıları da tüm özellikleriyle oyunda tekrar hayat bulmuştu.

Daha önce de çok başarılı çalışmalarla karşımıza çıkan JulioNIB, The Flash çalışmalasıyla da gönlümüzde taht kurmayı başardı. Karakterin en ince ayrıntılarını dahi GTA 5'e taşımayı başaran mod yapımcısı, son zamanlarda gördüğümüz en iyi işlerden bir tanesini de ortaya koymuş. O modifikasyonunun tanıtımını hemen aşağıda yer alan videodan izleyebileceğiniz gibi, daha ayrıntılı bilgileri JulioNIB'ın blog adresinden edinebilirsiniz.

GTA 6 Geliştirilmeye Başlandı

GTA 6 Tokyo'da Geçebilir

GTA: Liberty City Stories Android Versiyonu Çıktı!


YORUMLAR