The Last of Us Multiplayer En İyisi Olacak!

The Last of Us Multiplayer En İyisi Olacak!

PS3 adına çıkacak az sayıda özel oyundan belki de en çok beklediğiniz The Last of Us olabilir. Peki The Last of Us'ı niçin bu kadar çok bekliyoruz?

Aslında oyunun ön incelemesinde neden The Last of Us'ı beklediğimzden bahsetmiştik. Ama gene kısaca değinelim. Sunacağı atmosfer, korku unsurları, gerçek hayatta kalma teması, müthiş grafikleri, atmosferi ve dinlemeye değer harika bir hikayesi bizi heyecanlandırıyor. Bu saydığım şeyler oyunu merak etmemizin başlıca sebepleri arasında yer alan maddelerden birkaçı. Fakat şimdi bunlar arasına hem kendi adıma hem de sizin adınıza bir madde daha eklemek istiyorum: Multiplayer.

Her ne kadar multiplayer sevmeyen bir insan olsam da The Last of Us'taki multiplayer'ın nasıl olacağını gerçekten merak ediyorum. "Bu tarz bir oyunda, Naughty Dog gibi bir ekip nasıl bir multiplayer sistemi uygulamış olabilir?" düşüncesi bile heyecan veriyor. Tabii ben durduk yere bu heyecana kapılmadım. Beni buna iten oyunun yapımcılarından Nate Wells'in açıklamaları oldu.

"Keşke sizi The Last of Us'da görecekleriniz için hazırlayabilseydim... Gerçi bilmeme rağmen, ben bile hazır değilim :)" mesajını Twitter üzerinden atan Wells, bu mesajın ardından, "Ve göreceğiniz en iyi multiplayer için de sizleri hazırlayamam." sözleriyle The Last of Us'ın tek kişilik hikaye modunda olduğu kadar çok kişilik modda da ses getirecek bir yapım olacağını haber verdi.

The Last of Us Çıkış Tarihi

YORUMLAR