The Last Of Us Part 2'yi Ellie'nin Gözünden Oynayacağız

The Last Of Us Part 2'yi Ellie'nin Gözünden Oynayacağız

Geçtiğimiz gün düzenlenen Playstation Experience etkinliği birbirinden güzel oyunları görmemize vesile oldu. Tabii bunlardan en çok dikkat çekeni The Last of Us Part 2'ydi. Pek çok otorite tarafından gelmiş geçmiş en iyi oyunlar arasında gösterilen oyunun ikinci bölümüne dair harika bir fragman yayınlandı. Bir yandan bu muhteşem hikayenin devam etmesine sevindik, diğer yandan da hüzünlendik. Şimdi de The Last of Us Part 2'nin ayrıntıları gelmeye başladı.

Naughty Dog tarafından geliştirilen The Last of Us'un ilk bölümünde genellikle ana karakterimiz Joel'in gözünden oyuna dahil oluyorduk. Ellie henüz küçük olduğundan, ana hikayede kendisiyle oynayabilme fırsatımız pek yoktu. Yeni yayınlanan fragmanda ise Ellie'nin büyüyüp, serpildiğini görüyoruz. Öyle ki, ilk anda yapılan yorumların çoğu doğru çıktı. The Last of Us Part 2'de ana karakterimiz Ellie olacak ve onunla birlikte oynayacağız. 

Şimdilik fragmanda gördüğümüz kadarıyla Ellie'nin 19 yaşına geldiğini ve hikayenin de ilk oyundan birkaç yıl sonrasını anlatacağını biliyoruz. Tam olarak nerede olduğumuz belli değil ve Naughty Dog oyunun hala erken geliştirme aşamasında olduğunu belirtiyor. Yapımcı Neil Druckmann, ikinci bölüme birinci oyunun tamamlayıcı öyküsü ve daha geniş bir alana yayılmış hali diyor. Ama herhangi bir başka ayrıntı vermekten de kaçınıyor. 

Her halükarda fragmanın yayınlanmasından sonra hepimiz çok heyecanlandık. Ortaya yeni ayrıntılar çıktıktan sonra sizlerle paylaşacağız.

The Last of Us'ı Bir de Böyle Oynayın

Playstation Experience'da Gösterilen Videolar Beyin Yakıyor

YORUMLAR