The Last of Us: Part II Yazarı, Oyunda Karşımıza Çıkacak

Bu nesle damgasını vuracak olan The Last of Us: Part II oyununun geliştirilme süreci son hızı ile devam ediyor. Çıkışını büyük bir sabırsızlıkla beklediğimiz oyun ile ilgili olarak, kısa bir süre önce enteresan bir de gelişme yaşandı. The Last of Us: Part II Yazarı Halley Gross da hareket yakalama seansına dahil edildi.

PlayStation Experience 2016 etkinliğinde Naughty Dog duyurulmuş olan The Last of Us: Part II, ilk oyunun beş yıl sonrasındaki bir zamanda geçecek. Bu defa Ellie karakterini yöneteceğimiz devam oyununda, bizleri yine gerilim dolu bir macera bekliyor. Şimdilik çıkış tarihinin belli olmadığı The Last of Us: Part II, PlayStation 4 platformunun en çok beklenen oyunları arasında yer alıyor. Halen hareket yakalama seanslarının devam ettiği geliştirilme sürecinde, Halley Gross da yerini almış gibi görünüyor.

Hatırlayacağınız üzere Halley Gross, 2016 yılının Aralık ayında yaptığı açıklamayla, The Last of Us: Part II oyununun yazar kadrosuna dahil olduğunu duyurmuştu. Westworld dizisinin senaryo anlamındaki kalitesini de gördükten sonra, haliyle devam oyunu için daha da heyecanlanlı hale geldik. Kısa bir süre önce ise Instagram üzerinden paylaşım yapan Gross, karakter olarak The Last of Us: Part II oyununda karşımıza çıkacağını duyurdu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Guys, I’m in a video game! (I was super cool about it.)

Halley Gross (@grosstastic)'in paylaştığı bir gönderi ()

 

Halley Gross'un rolünün ne olacağı şu anlık belirsiz. Ana senaryoda öne çıkan bir karakter de olabilir, Factions modundaki karakterlerden bir tanesi de olabilir. Ama projedeki önemli bir konumda yer aldığını düşünecek olursak, geri planda kalacağı bir yerde karşımıza çıkmayacak oluşu daha yüksek ihtimalmiş gibi görünüyor. Bekleyelim, görelim.