The Lord of the Rings: Legends of Middle-Earth, Mobile Geliyor

The Lord of the Rings: Legends of Middle-Earth, Mobile Geliyor

Lord of the Rings hayranları, bu haber sizler için. Uzun zamandır mobile iyi bir LOTR oyunu bekliyorduk. Anlaşılan o ki oyun sektörü biz oyuncuların sesini duydu ve cevabını The Lord of the Rings: Legends of Middle-earth ile vermeye hazırlanıyor. Mobil tarafa, yani iOS ve Android'e gelecek olan oyun bugün açıklandı, resmiyete döküldü.

RPG olacak olan oyun, iOS ve Android'te bizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Oyunun içerisinde Gandalf'ın liderliğinde iyi bir hikaye yaşıyoruz. Seçebileceğimiz karakterler arasında ise Dwarf, Elf, Human ya da Hobbit var. Oyun içerisinde, ırkımızı seçtikten sonra Gandalf'ı takip etmeye başlıyor ve kötülüğe karşı olan savaşta amansız bir yola giriyoruz. Oyunun ilerleyen safhalarında ise ünlü isimler Aragorn, Boromir, Legolas ve Frodo gibi ünlü isimleri de ekibimize katabiliyoruz.

Aldığımız her ünlü karakterin bizlere yeni bir özellik katacağı biliniyor. Oyun, kullanıcılarıyla ücretsiz olarak bulunacak. The Lord of the Rings: Legends of Middle-earth, çıktığı zaman sitemizde de yerini alacak.

Firefox Hello, Tarayıcılar Arası Kurulumsuz Görüntülü Sohbeti Getiriyor

Nexus Player, Google'ın İlk Android TV Cihazı Olacak

YORUMLAR