The Sims 4 Artık Cinsel Tercihlere Karışmayacak

The Sims 4 Artık Cinsel Tercihlere Karışmayacak

Yaşam simulatörü olarak da bilinen meşhur The Sims serisinin son oyunu The Sims 4, oyun içerisindeki cinsel terihler konusunda büyük gelişmeler vaat ediyor.

The Sims tarihinde oyun içerisindeki cinsel tercihlerin konusu her zaman bir olay olmuştur. Nitekim, The Sims 3'te küçük sınırlamalar olmasına rağmen bu konuda büyük adımlar da atılmıştı ve oyuncular aynı cinsten insanları evlendirebiliyorlardı.

Daha önce oyunda, kadınların ve erkeklerin giydiği kıyafetlere kadar seçim zorunlulukları ve sınırlamalar vardı. Şimdi, yeni oyuna gelen güncellemeyle birlikte artık tüm Sim'ler sonuna kadar özgür. Yaratılan karakterler istediklerini giyebiliyor, istedikleri gibi konuşabiliyor ve davranabiliyorlar. 

Açıklananlara göre artık oyunda erkeksi ya da kadınsı dayalı hiçbir şey olmayacak. Oyuncular özgür iradeleriyle oyun içerisinde istediği tarzda "Sim" yaratabilecekler. Karaterlerini istedikleri gibi giydirebilecek, davranışlarında özgür bırakabilecek ve istedikleri kişiyle evlendirebilecekler. 

Ayrıca oyuncuların en ilginç bulduğu gelişme, oyun içerisinde istenildiği zaman karakterin cinsiyetinin değiştirilebilecek olması oldu. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce cinsiyet engellerinin kalkması oyunu nasıl etkiler? Düşüncelerinizi bizlerle paylaşın.

2016 Nexus Cihazın Üreticisi Kim Olacak

OnePlus 3'ün Çıkış Videosu Yayınlandı

Facebook Artık Messenger'a Destek Vermeyecek

YORUMLAR