The Sims Android ve iOS Cihazlara Geliyor

The Sims Android ve iOS Cihazlara Geliyor

Eğer ilk The Sims oyununu özlüyorsanız size güzel bir haberimiz var. Yıllar önce bilgisayarlarımızda oynadığımız orijinal The Sims oyunu Android ve iOS cihazlara gelecek.

Aslında daha önceden The Sims serisi farklı oyunlarla mobil cihazlarda karşımıza çıkmıştı. The Sims Freeplay ve The Sims Social gibi oyunları mobil cihazlarımızda oynayabilmiştik; fakat bu oyunlar EA'nın acımasız uygulama içi satın alma politikalarının kurbanı olmuşlardı. Free to Play sistemine sahip bu oyunlarda belli görevleri yapmak uzun zaman alıyordu, oyunda ilerleyebilmek için de adeta para saçmanız gerekiyordu. Fakat yeni The Sims mobil oyunu EA'nın aynı saldırgan uygulama için satın alma politikasını izlemeyebilir.

Yeni The Sims mobil oyunu, PC'ye çıkan orijinal oyuna benzer yapıda olacak. Bu oyunun 2000 yılında çıktığı düşünülürse günümüz mobil cihazları oyunu aynı grafik kalitesiyle rahatça çalıştırabilir. Zaten The Sims de çok yüksek sistem gereksinimlerine sahip olan bir oyun değildi.

The Sims nmobil sürümünde oyuncular kendi Sim'lerini yaratacaklar ve görünümünü diledikleri gibi yapılandırabilecekler. Karakterimizi yarattıktan sonra günlük hayatımıza başlayacağız. Çalışacak, uyuyacak, evlerimizi inşa edip dekore edecek, birbirimizle etkileşime gireceğiz.

EA, The Sims Android ve The Sims iOS sürümlerinin ne zaman çıkış yapacağı, oynun ücretsiz veya ücretli mi olacağı, uygulama içi satın alma işlemlerine yer verilip verilmeyeceği konularında herhangi bir açıklama yapmadı. Gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

Sims Social, Pet Society ve SimCity Social Facebook Oyunları Kapatılıyor

YORUMLAR