The Walking Dead'in Final Sezonunun Üçüncü Bölümü Yakında Geliyor

İkinci sezonuyla birlikte Clementine hanım kızımızın maceralarının anlatıldığı The Walking Dead serisinin final sezonu, oldukça uzun ve fırtınalı bir dönemden sonar geri dönüyor. Esasında 2018 yılı içerisinde yayınlanması beklenen bölümlerden üçüncüsü, önümüzdeki hafta içerisinde yayınlanacak. Kısa bir süre önce ise Skybound Games, yeni bir fragman yayınladı.

Telltale Games stüdyosunun başına gelenler, bununla bağlantılı olarak Wolf Among Us: Season Two ve Stranger Things projelerinin iptali ve The Walking Dead serisinin final sezonunun da iptalin eşiğinden dönmesi, geçtiğimiz senenin en büyük olaylarından bir tanesi idi. Bunun nedeni ise gerçekleşene kadar gerçekleşmesine pek de ihtimal vermediğimiz bir durum olmasıydı. Neyse ki Skybound Entertainment şirketinin oyun bölümü olan Skybound Games stüdyosunun devreye girmesi ve buna ek olarak Epic Games cephesinin de yardımıyla The Walking Dead serisinin arkasındaki geliştirici kadronun oldukça büyük bir bölümü bir araya getirilmişti. 15 Ocak 2019 tarihinde de final sezonunun üçüncü bölümü PlayStation 4, PC, Switch ve Xbox One için yayınlanacak. Broken Toys adı altında yayınlanacak olan üçüncü bölüm için Skybound Games, bugün yeni bir fragman yayınladı.

Fragmana geçmeden hemen önce bir hatırlatma yapacak olursak, eğer The Walking Dead serisinin final sezonunu bölüm bölüm satın almışsanız, son iki bölümün Epic Games Store mağazasına özel olacağını söylemeden geçmeyelim. Season Pass olarak aldıysanız da herhangi bir sorun yaşamaksızın aldığınız çevrimiçi mağaza üzerinden indirebileceksiniz.