The Walking Dead: No Man's Land Android Versiyonu Çıktı, Hemen İndirin!

The Walking Dead: No Man's Land Android Versiyonu Çıktı, Hemen İndirin!

Eğer AMC'nin dünyada milyonlarca izleyici tarafından heyecanla izlenen zombi dizisi The Walking Dead'in hayranıysanız size güzel bir haberimiz var. Bir süre önce iOS versiyonu iPhone ve iPad kullanıcılarının beğenisine sunulan RPG oyunu The Walking Dead: No Man's Land'in Android versiyonu da oyun severlerin beğenisine sunuldu. Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz The Walking Dead: No Man's Land'de kendi hayatta kalma mücadelemize atılıyoruz ve zombilerin her yerde kol gezdiği bir dünyada yaşamak için çabalıyoruz. Bu mücadelemizde bize dizinin en sevilen kahramanları arasında yer alan Daryl kılavuzluk etmekte.

The Walking Dead: No Man's Land, Fallout serisinin ilk oyunları gibi klasik bir rol yapma oyunu tecrübesi sunuyor. Sıra tabanlı savaş sisteminin kullanıldığı oyunda kendi kampımızı kuruyoruz ve bu kampı yapacağımız operasyonların merkezi olarak kullanıp ihtiyacımız olan yiyecek ve malzemeleri yağmalamaya çıkıyoruz. Kaynak topladıkça kampımızı ve kahramanlarımızı geliştirebilmemiz mümkün oluyor.

The Walking Dead: No Man's Land'de oyuncular diziden hatırlayacakları Terminus ve hapishane gibi mekanları ziyaret edebiliyorlar. Oyun boyunca zor kararlar vermemiz de gerekiyor. Bazı durumlarda kimin yaşayacağını ve kimin öleceğini seçmemiz gerekebiliyor. The Walking Dead: No Man's Land Android versiyonunu ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR