The Walking Dead'ın Android ve iOS Sürümü Yayınlandı

The Walking Dead'ın Android ve iOS Sürümü Yayınlandı

Telltale Games tarafından 2012 yılında yayınlanan popüler macera oyunu The Walking Dead, birçok platformda yayınlandı ve kullanıcılar tarafından milyonlarca kez indirildi. Geliştiriciler tarafından oyunun bu başarısı göz ardı edilmedi ve The Walking Dead yeni bir platforma daha entegre edildi.

Bir çizgi romandan ortaya çıkan The Walking Dead, karakterleriyle insanı büyülüyor. Kısaca oyunun hikayesini anlatmak gerekirse bir üniversite profesörünün yolda tanıştığı bir kızı koruması altına almasıyla başlıyor her şey. Ne alaka diyeceksiniz değil mi ? O halde oyunun masaüstü sürümünü oynamanızda fayda var

The Walking Dead: Road to Survival:

Yukarıdaki oyunun masaüstü sürümünü merak edenler için birkaç bilgi paylaştık. Ama bizim için önemli olan Android ve iOS sürümü. Scopely ekibi tarafından hazırlanan The Walking Dead'in mobil sürümleri farklı bir hikayeyi ve macerayı konu alıyor. Konusu gereği çeşit çeşit düşmanlar ve vahşi zombilerden kaçarak hayatta kalmak zorundasınız. Hayatta kalmak için ise en ulaşılması zor yerlere saklanmış kaynakları kullanmanız gerekli. Oyundaki diğer bir amaç ise hayatta kalmış insanları bulup onlarla beraber oradan bir an önce kurtulmak.

Oyun tanıtımı:

Tamamıyla hikayeye sizin yön vermeniz için oyunda sürekli açık uç bırakmış geliştiriciler. Çeşitli özelliklere sahip farklı karakterleriyle birlikte gerçekten The Walking Dead: Road to Survival güzel bir oyun olmuş.

Oyun hakkında fazla bilgi vermeyelim ve diğer ayrıntıları oynayarak keşfetmeniz için sizlere indirme linklerini paylaşalım.

Android:

iOS:

Yeni Yayınlanan Mobil Fallout Oyunu Ünlü Mobil Oyunların Bileğini Büküyor

Nicki Minaj ve Jason Statham'a Özel Mobil Oyunlar Geliyor 

YORUMLAR