The Witcher 3: Wild Hunt Detayları Ortaya Çıkıyor

The Witcher 3: Wild Hunt Detayları Ortaya Çıkıyor

E3 2013'te yapılan açıklamalar ve oyunculara sunulan demo ile birlikte artık The Witcher 3: Wild Hunt hakkında bir çok yeni bilgiye sahibiz. En dikkat çekici haberse; The Witcher 3'ün dünyası The Witcher 2'nin dünyasından tam 35 kat daha büyük olacak. Bırakın görevleri yapıp ilerlemeyi, önünüze gelenlerle uğraşıp didinmeyi, haritanın bir ucundan diğer ucuna gitmek bile sağlam zamanınızı alacak. Kısacası The Witcher 3: Wild Hunt'ın hakkını vermek için size günlerinizi boşaltmanızı şimdiden tavsiye ederim. The Witcher 3 fedakarlık ister.

Ana karakterimiz yine Geralt olacak. Gecesiyle gündüzüyle ve hatta mevsimleriyle Geralt'ı oradan oraya sürükleyeceğiz. Witcher serisinin yapımcısı CD Projekt Red yaptığı açıklamalarda oyunun görselleri ile ilgili çok iddialı konuşuyor ki zaten oyunun demosundan gördüğümüz kadarıyla haksız olmadıklarını söyleyebiliriz. Hikaye konusunda ilk iki oyunu oynamamış olsak da oyuna tutunabilmemiz için taze hikaye örgüsü kullanılmış.

The Witcher 3: Wild Hunt; Xbox 360, PlayStation 3, Windows PC, Xbox One ve Playstation 4 platformlarına çıkış yapacak. Oyun 2014 yılı içerisinde raflardaki yerini alacak. Polonya'dan çıkan bu AAA kalitesindeki serinin son ayağını beklemeye başlıyoruz.

Playstation 4 ve Xbox One Karşılaştırması

YORUMLAR