The Witcher 3: Wild Hunt İçin İnanılmaz Sinematik Yayınlandı

The Witcher 3: Wild Hunt İçin İnanılmaz Sinematik Yayınlandı

CD Projeckt Red'in inanılmaz serisi The Witcher'ın yeni oyunu Wild Hunt, yine sektörde bomba etkileri yaratmaya devam ediyor. Bugün yayınlanan yeni sinematik, tüm Geralt the Rivia hayranlarını şoka soktu, daha da heyecanlandırdı. Tabii ki bizi de öyle.

Yeni nesil PS4, Xbox One ve PC'de bizlerle buluşacak olan The Witcher 3: Wild Hunt, özellikle görselleriyle ilgi çekiyor. Zaten karizma bir abimiz olarak bildiğimiz Geralt, bu oyunda daha da profesyonel bir şekilde karşımıza çıkıyor. CD Projeckt Red daha önce, bizlerle yeni The Witcher 3: Wild Hunt sinematiğini kısa zamanda buluşturacağını söylemişti; sözünü de tuttu. Yayınlanan fragmanın ise, oyunun ana hikayesini anlattığı söyleniyor. Fragmana bakacak olursak da, vahşi bir büyücü, tüm orduya terör estiriyor ve hızlı bir şekilde kaçıyor; Geralt ise bu büyücünün peşine düşüyor.

Geralt'ın bir Witcher olduğunu ve bu büyücünün peşinden büyük bir istekle koştuğunu göz önünde bulundurursak, bu büyücü bir "canavar" olabilir. Fakat fiziksel özellikleri bizlere tamamen tersini söylüyor. 

The Witcher 3: Wild Hunt, Altın Josytiq Ödülleri'nde "En Çok Aranan Oyun" ödülünü almış durumda. Bakalım oyun çıktığında da aynı etkiyi yaratabilecek mi?

İyi seyirler.

Civilization: Beyond Earth PC'ye Çıkışını Gerçekleştirdi

GTA 3, Vice City ve San Andreas Mobil Platformlar İçin %40 İndirimde

YORUMLAR