The Witcher 3'ten Yeni Detaylar

The Witcher 3'ten Yeni Detaylar

İlk iki oyunuyla RPG ve aksiyon severleri mest eden The Witcher serisinin üçüncü oyunu için yeni detaylar geldi. Oyunun yapımcılarından Marek Ziemak, The Witcher 3: Wild Hunt ile ilgili önemli bilgiler açıkladı.

Ziemak ilk olarak, The Witcher 3’ün diğer iki oyundan farklı bir öykü anlatacağını, ama önceki oyunlardaki bazı karakterlerin yeniden karşımıza çıkacağını belirtti. Bunu da seriyle yeni tanışan oyuncuları rahatsız etmeyecek bir biçimde yapmaya çalıştıklarını söyledi.

Oyunun büyüklüğüne de değinen Ziemak, oyunun sonunda toplam 36 farklı yerleşim bölgesi bulunacağını açıkladı. Oyunda üç tane ana sonun yer alacağını bir kez daha hatırlatan Ziemak, The Witcher 3’ün dünyasının The Witcher 2’den 35 kat daha büyük olacağını söyledi.

Marek Ziemak açıklamasını şu bilgileri vererek sonlandırdı: “Dövüşlerde çevrenizi kendi lehinize kullanabileceksiniz. Yapay zeka daha akıllı ve tehlikeli olacak. Büyü sistemini de değiştirdik, artık her büyünün iki versiyonu olacak. İksirlerinizi hala dövüşlerden önce içmeniz gerekiyor, ama içtiğiniz iksirlerin etkilerini istediğiniz zaman aktive edebileceksiniz.”

The Witcher 3: Wild Hunt 2014 yılında PC, PlayStation 4 ve diğer yeni nesil konsollar için çıkacak.

The Witcher 3'te Kopya Koruma Sistemi Bulunmayacak

YORUMLAR