The Witcher 3'ün Yeni Eklentisinin Kapak Resmi Yayınlandı

The Witcher 3'ün Yeni Eklentisinin Kapak Resmi Yayınlandı

Geçtiğimiz senenin en iyi oyunu seçilen The Witcher 3: Wild Hunt'ın geliştiricisi CD Projekt RED, oyunun merakla beklenen ikinci eklentisi Blood and Wine için ilk resmi kapak görselini yayınladı. The Witcher 3'ün ilk eklentisi Hearts of Stone'un ardından, Blood and Wine'ın çok daha büyük bir içeriğe ev sahipliği yapacağı söyleniyor.

Kapak resmi gerçekten muhteşem görünse de akıllarda hala soru işaretleri var. Blood and Wine için son zamanlarda kulaktan dolma bilgiler artıyor ve geliştirici henüz yeni paketin içeriği hakkında resmi bir duyuru yapmış değil. Elimizde sadece geçtiğimiz sene sonu yayınlanan, yeni eklentinin ana şehri olacak Toussaint'ten iki adet görsel var. Geliştirici ekibin söylediğine göre Blood and Wine ilk eklentiden iki kat daha büyük, ana oyundan ise çok daha ihtişamlı bir hikayeyle çıkmaya hazırlanıyor.

CD Projekt RED'in ilk eklenti olan Hearts of Stone'da da bu şekilde kapak resmi, sonrasında da oyun detayları ve büyük duyuru şeklinde ilerlediğini düşünürsek yeni paketin de detayları yakında bizlerle olacaktır. Ancak yine de Blood and Wine hakkında birkaç şey öğrenmek istiyorsanız kesinlikle resmi olmayan, ancak sağlam kaynaklardan toplanmış detayları şu içeriğimizde paylaşmıştık. Oyuna gelecek yeni zırh ve kılıçlar, yetenekler, yeni şehir ve çok daha fazlasına ait bilgiler burada yer alıyor.

The Witcher 3, Tüm Zamanların En Çok Ödül Alan Oyunu Oldu

YORUMLAR