The Witcher Dizisinin İlk Bölüm Senaryosu Tamamlandı

The Witcher Dizisinin İlk Bölüm Senaryosu Tamamlandı

Netflix'in yapımcılığı üstlendiği The Witcher dizisi için çalışmalar son hızıyla devam ediyor. Dizinin senaristi Lauren S. Hissrich, ilk bölümün senaryosunu tamamladığını Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

The Witcher 3: Wild Hunt, beklentilerin daha da üzerine çıkarak hepimizi mutlu etmeyi başarmıştı. Çıktığı günden itibaren başından bir türlü kalkamamıştık. Çıkan ek paketler ile neredeyse yeni bir oyun kadar oynama süresi sunulmuştu. Serinin yapımcısı CD Project'e çok büyük paralar kazandıran The Witcher 3: Wild Hunt, adeta ödüle doymamıştı.

Seri ne kadar popüler olsa da The Witcher'ın yaratıcısı Andrzej Sapkowski bu durumdan pek memnun olmadı. Her seferinde oyunun kitaptan çok farklı olduğunu dile getiriyordu.

Andrzej Sapkowski ile anlaşan Netflix dizinin yapımcılığını üstlendi ve yazarı baş danışman olarak göreve aldı. The Witcher'ın dünyasının çok geniş olduğunu savunan Netflix, dizinin senaryosu için Defenders, Daredevil ve Power dizilerinden tanıdığımız Lauren S. Hissrich'i dizinin kadrosuna dahil etti.

Hissrich hemen çalışmalara başladı. The Witcher dizisi için sürekli bilgi paylaşan ünlü senarist dizinin ilk bölümünün senaryosunun tamamlandığını belirtti. Senaryo Andrzej Sapkowski'in kitabına bağlı kalınarak hazırlandı.

The Witcher dizisini hepimiz çok merak ediyoruz. Oyunda hissetiğimiz o atmosferi bu dizide daha fazla görmek istiyoruz. Beklentilerimiz çok yüksek, umarım hayal kırıklığına uğramayız.

Hepimizin heyecanla beklediği The Witcher dizisi sizce nasıl olacak? The Witcher 3: Wild Hunt kadar başarılı olabilir mi?

YORUMLAR