The Wonderful 101: Remastered, Mayıs Ayında Satışa Sunulacak

PlatinumGames, yaptığı yeni duyuru ile oyunun resmi çıkış tarihini müjdeledi.

The Wonderful 101: Remastered, bu ayın başlarındaki Kickstarter kampanyası ile duyurulmuştu. Wii U için çıkmış olan orijinal oyun, yeni versiyonu ile PC (Steam), PlayStation 4 ve Switch için çıkmaya hazırlanıyor. PlatinumGames, yaptığı yeni duyuru ile oyunun resmi çıkış tarihini müjdeledi.

The Wonderful 101: Remastered, hem dijital hem de kutulu olarak 19 Mayıs 2020 tarihinde Kuzey Amerika ve 22 Mayıs 2020 tarihinde Avrupa bölgelerinde satışa sunulacak. Japonya çıkış tarihi ise 11 Haziran 2020 olarak belirlenmiş.

Hikaye olarak dünya bu defa GEATHJERK isimli güçlü bir yaratık türünün istilası altındadır. Gezegeni korumanın tek yolu ise süper kahramanlar grubundan geçiyor. Ne var ki bu yaratık türü çok kuvvetli olduğu için her birinin kendisine özgü yetenekleri olan bu süper kahramanların bireysel değil de toplu bir çalışma içerisinde olmaları gerekiyor. Bir araya gelip güçlü bir silaha dönüşmeleri durumunda dünyayı istila eden yaratık türüne karşı güçlü bir direniş gösterebileceklerdir.

Halihazırda devam etmekte olan Kickstarter kampanyasının bitmesine dokuz gün kaldı. Şu an itibarıyla $1,744,379 toplanmış ve Time Attack, Luka's First Mission ve Remix Soundtrack içeriklerinin oyunda bulunması garantilenmiş oldu. Eğer bağış miktarı $2.000.000 olursa, Luka's Second Mission da The Wonderful 101: Remastered içeriğine dahil olacak.

Son olarak, İngilizce ve Japonca seslendirmenin yanı sıra oyunda İngilizce, Japonca, Fransızca, İtalyanca, Almanca ve İspanyolca altyazı seçenekleri olacak.

YORUMLAR