ThermalThor'u Sadece Ona Layık Olan Kullanabilir

ThermalThor'u Sadece Ona Layık Olan Kullanabilir

Thermaltake’in yeni PC kasası ThermalThor görenleri şaşkına çeviriyor. Thor’un çekici Mjölnir’in bire bir aynısı olan PC tasarımı çok göz alıcı.

Thermaltake, bilgisayar kasası dendiği zaman durup, birkaç dakika saygıyla sessiz bir biçimde başımızı öne eğmemize sebep olan ürünleriyle ünlü. Bilgisayar kasalarının tasarımı ve ergonomik yapısıyla haklı bir üne sahip Thermaltake’in fantastik edebiyat kahramanlarına adadığı kasa tiplerini hatırlarız ki, Gandalf bunlardan biriydi. Şimdide Thor’un meşhur çekici Mjölnir’i modelleyen Thermaltake yine uçuk bir tasarıma imza atmış görünüyor.

Aslında tasarım Tayland’lı bir PC tutkununa ait. Thermaltake projesinde bu gence yardım ederek daha sonrada şu anda dünyada birkaç tane olan bu kasayı tescillemiş. Kasa altında bulunan kaidesiyle beraber oldukça yer tutuyor ve asla bir masanın üzerinde kullanılabilecek bir ergonomiye sahip değil. Gerçekten aynı Mjölnir gibi, bu PC kasasını kullanmak için ona layık olmak gerekiyor.  

Ancak Thor’un çekici Mjölnir gibi ışık efektleri saçan kasa arada bir kendi kendine gürlüyor da olsa bu ayarlanabilir bir durum.  Sizi bu uçuk tasarımın videosu ve resimleriyle baş başa bırakıyoruz. 

Dünyanın En Çılgın PC Kasası Asus ve In Win’den Geliyor

YORUMLAR