Thief 4'ü Ön Sipariş Edenlere Ek Görev Açılacak

Thief 4'ü Ön Sipariş Edenlere Ek Görev Açılacak

Thief 4'ü ön siparişte bulunan kullanıcılara müjdeli bir haber geldi. Yapımcısının resmi olarak duyurduğu bu haber ile birlikte Thief 4 için ön siparişte bulunan kullanıcılar oyunun ana görevlerinden fazla olarak yani bir de bonus görevi oynayabilme hakkına sahip olacaklar. Bu görev hakkında pek fazla bilgi verilmezken oyunun ön siparişinde bulunan kullanıcıların birbirinden özel eşya ve ayrıcalıklara sahip olacağı açıklandı.

Birçok oyun firmasının son günlerde kullandığı ön sipariş taktiğine bulaşan Thief 4 ekibi bu sayede kullanıcılarına oyunu fazladan oynama imkanı sunuyor. DLC'den farklı olarak oyunun ana görevlerine ek olarak yeni bir görev olan Star of Aldale adlı mücevheri çalma görevini sunuyor. Bank Heist adındaki bu ek görev sayesinde ünlü bir ailenin Stonemarket First Bank'ta bulunan o özel mücevheri çalmaya çalışacak.

Ayrıca bahsettiğimiz gibi oyunun ön siparişinde bulunan oyuncular oyunun birçok farklı özelliğinden faydalanabileceği gibi oyuna ek olarak birçok farklı eşya ve ayrıcılağa da sahip olacaklar. Sizde bunlara sahip olmak istiyorsanız oyunu ön siparişte bulunmalısınız.

Trend Micro Project 2020 Tanıtım Videosu

YORUMLAR