Thnyc, Ne Hissetmek İsterseniz Size Onu Hissettirecek

Thnyc, Ne Hissetmek İsterseniz Size Onu Hissettirecek

Yorgun ya da sinirli misiniz? Thync sizi hemen bu sıkıntılı halinizden kurtarabilir. Akıllı telefonunuza Thync'i bağlayın ve ruh durumunuzu hemen değiştirin. Evet, bu artık mümkün.

13 milyon dolarlık yatırım alarak işe başlayan Los Gatos Ar-Ge şirketi, ilk ürünleri olan Thync’i piyasaya çıkardı. 300 dolarlık bu yeni cihaz üzüntü, yorgunluk, huzursuzluk gibi günlük yaşam etkilerini beyninizden silip atabiliyor.

Bluetooth bağlantısı kullanarak insan beynine rahatlatıcı sinyaller gönderebilen Thync bir anda düşen "modunuzu" yükseltmeye, sizi daha enerjik, daha mutlu ve rahatlamış hissetmeye yöneltebiliyor. Akılı telefona yüklenen bir uygulamayla gelen Thync seti, bu uygulama vasıtasıyla bir ruh durumu seçmenize ve bunu kademeli olarak yükseltmenize olanak tanıyor.

Telefona yüklenen uygulama dışında, sağ kaşın üzerine şakağa doğru ve buna bağlı olarak enseye yerleştirilen 2 farklı aparatla piyasaya çıkan Thync, iddia ettiği gibi belli bir süre içerisinde ruh durumunuza müdahale edebiliyor.

Aşağıda tanıtım videosu ve bir denek üzerindeki sonuçlarını izleyebileceğiniz iki videoyu tamamen yorumlarınıza bırakıyoruz. 

Thync tantım klibi:

Bu videoda da Thync mucidi cihazı bir denek üzerinde kullanıyor.

Bugatti Veyron'un Veliahtı Bugatti Chiron Dizlerinizi Titretecek

Apple, Alışkanlıkları Değiştirecek Yepyeni Bir Klavye Tasarımı İçin Patent Aldı

KFC Restoran Tepsilerine Klavye Yerleştirdi

YORUMLAR