Tim Cook, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'la Çekilmiş Fotoğrafları Paylaştı

Tim Cook, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'la Çekilmiş Fotoğrafları Paylaştı

Geçtiğimiz hafta tanıtılan ve arka kısmında iki farklı kameraya sahip olan iPhone 7 Plus'ın kamera performansı son zamanların merak edilenleri arasındaydı. Bu merakı dindiren Tim Cook, iPhone 7 Plus'larla çekilmiş fotoğraflar paylaştı.

Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü tanıtılan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, sahip olduğu özelliklerle dikkatleri çekmeyi başarmıştı. Oldukça yüksek özelliklere sahip olan telefon pek çok yeniliği de iPhone kullanıcılarına sunuyor. İlk olarak kulaklık girişine veda eden telefonlar ardından arka kısımda iki kameraya sahip olarak tanıtıldı. Arka kısımda iki farklı kameraya sahip olan iPhone 7 Plus'ın fotoğraf performansı ise son günlerin en çok merak edilenleri arasındaydı. Bu merakı dindirmek isteyen Tim Cook, iPhone 7 Plus'larla çekilmiş fotoğrafları yayınladı.

Dün bir tweet atan Apple CEO'su Tim Cook, Sport Illustrated fotoğrafçısı David E. Klutho tarafından iPhone 7 Plus ile çekilen fotoğrafları paylaştı. Titans-Viking mücadelesine ait olan fotoğraflar elbette canlılık ve renk kalitesiyle ön plana çıkıyor. Oldukça gerçekçi görüntüler kaydeden iPhone 7 Plus, böylece kameradaki başarısını ortaya koymuş oldu. Net ve parlak olan fotoğrafların yanı sıra kamera uygulamasına yeni gelen "Portrait" özelliğiyle sanatsal fotoğraflar çekmek de mümkün oluyor. Aşağıda sanatsal bir fotoğraf çalışmasını görebilirsiniz.

Halen daha ön siparişe açık olan iPhone 7'lerin ülkemize ne zaman geleceği henüz kesin değil. Fiyatları dudak uçuklatan telefonların kameraları ise pek çok kullanıcıyı cezbedecek gibi görünüyor. iPhone 7 Plus'la çekilmiş diğer resimlere aşağıdan bakabilirsiniz.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın Pil Kapasiteleri Belli Oldu

iPhone 7'lere Kulaklık Girişi Kazandıran Aparat Satışa Sunuldu

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Türkiye Fiyatı Belli Oldu

YORUMLAR