Tim Cook’un Cebinde iPhone 8 Mi Var?

Tim Cook’un Cebinde iPhone 8 Mi Var?

Geçtiğimiz gün, Apple’ın iPhone 8’i 12 Eylül tarihinde tanıtacağını söylemiştik. Apple bu tarihi değiştirse bile şu bir gerçek ki, yeni iPhone çok yakında elimizde olacak. Ancak iPhone 8’e şimdiden sahip olan birisi var. Yayınlanan bir fotoğraf, ‘Tim Cook’un cebinde iPhone 8 mi var?’ sorularını beraberinde getirdi.

Yayınlanan bir fotoğraf Apple CEO’su Tim Cook’un iPhone 8’le mi dolaştığı sorularına neden oldu. Cook’un, bir fabrika gezisi sırasında çekilmiş fotoğrafını Twitter’dan paylaşması sonucu başlayan tartışmalar, birçok iddiayı beraberinde getirdi.

Tim Cook’un sağ cebindeki şişlik hakikatten iPhone 8 olabilir mi? Emin değilim, ancak diğer iPhone sızıntılarına nazaran oldukça düşük bir ihtimal olarak görünüyor.

Bununla birlikte eğer cebindeki gerçekten iPhone 8 olsaydı, bu dikdörtgen olurdu. Özellikle HomePod yazılımıyla çıkan sızıntılar, yeni iPhone modelinin dikdörtgen olacağını kesin bir şekilde gösteriyor.

Apple CEO’su Tim Cook bu fotoğrafı koyarken, beraberinde bu tartışmaların olacağını düşünmemiştir sanıyorum. Ancak herkes, Cook’un sağ cebinde bulunan şeyin ne olduğu konusunda kafa yoruyor. Belki iPhone 7 Plus, belki de gerçekten iPhone 8’dir. Ya da bambaşka bir cihaz.

Yaklaşık üç hafta sonra yeni iPhone modeli hakkında her şeyi öğreneceğiz. Hatta gelen haberlere göre yakında basın kuruluşlarına davetiyeler dahi yollanacak, yani tarihin kesinleşmesi oldukça yakın. Bekleyip, göreceğiz. Siz yeni iPhone modelinden ne bekliyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

iPhone 8 Çok Yakında Tanıtılabilir

iPhone 8 Renkleri Belli Oldu

Apple CEO'su Tim Cook, Charlottesville Saldırısını Kınadı

YORUMLAR