Times Meydanı'nda Warlords of Draenor'un Çıkışına Özel "Vahşi" Reklam

Times Meydanı'nda Warlords of Draenor'un Çıkışına Özel "Vahşi" Reklam

World of Warcraft'ın beşinci ek paketi olacak Warlords of Draenor için beklenen an geldi! Yeni genişletme paketi yarın resmi olarak yayınlanacak ve Blizzard, olayın ne kadar ciddi olduğunu göstermek için New York Times Meydanı'nındaki bir taksiyi parçaladı. Hem de oyunda yer alan bir karakter Grommash Hellscream'in Gorehowl isimli dev baltasıyla!

Blizzard oyunları için bu tarz reklam ve etkinliklerde kaliteyi en üst sırada taşıyan oyun yapımcılarından biri olarak bu sefer de işin ciddiyetini konuşturmuş. Dünyada milyonlarca insan çoktan Warlords of Draenor'un ön siparişini vermiş durumda ve oyunun 13 Kasım 2014 tarihinde yayınlanmasını bekliyorlar. Warlords of Draenor yaz sonuna doğru duyurulmuş ve o zamandan beri oyuna gelecek yeni özelliklerden bahsedilmişti. WoW oyuncuları için zaten paketin neler içerdiğini anlatmak gereksiz olacaktır, biliyoruz ki siz çoktan ön siparişinizi gerçekleştirdiniz ve ek paketle gelecek 100. seviyeye göre yeni zindan ve raid'lere hazırlanıyorsunuz. Draenor'un yeni mekan tasarımlarında Outland'i tekrar ziyaret edeceksiniz, alternatif bir evrende Orc'ların dünyaya adım atışına tanıklık edeceksiniz. Hepsinin farkındayız, hiç problem değil.

Blizzard'ın yaptığı reklam ise tekrar yanından geçen insanların durup fotoğraf çekmesine sebep oluyor. Aşağıdaki resimlerden görebileceğiniz gibi Times Meydanı'ndaki taksinin durumu bayağı vahim:

World of Warcraft: Warlords of Draenor yarın resmi çıkışını gerçekleştiriyor. Klavye ve farelerinizi çok harap etmemenizi önererek Azeroth'ta yeni bir döneme merhaba diyoruz.

Telltale, Game of Thrones'un Episodik Oyunu Hakkında Konuştu

ASUS ZenFone 6 - Arayüz ve Performans Değerlendirmesi

YORUMLAR