Tinder Aşıklarının Hikayesi İnterneti Kırıp Geçirdi

Tinder Aşıklarının Hikayesi İnterneti Kırıp Geçirdi

Bu haberimizi okumadan önce sandalyenize iyice yaslanmanızı, yanınıza bir bardak su alarak derin bir nefes almanızı tavsiye ediyoruz; çünkü az sonra göreceğiniz olay daha önceden eşi benzeri karşınıza çıkmamış, soluksuz olarak okuyacağınız bir aşk destanı.

Haberimize konu olan olay geçtiğimiz ayın başlarında İngiltere'de yaşanmış gerçek bir olay. Paylaşılan bilgilere göre popüler arkadaşlık uygulaması Tinder ile kendisine bir partner arayan Liam Smith, nihayet aradığı adayı bularak bir akşam yemek için sözleşmiş. Güzel geçen akşam yemeğinin ardından çift Liam'ın evinde belgesel izleyerek güzel vakit geçirmeye karar vermiş. Bu noktaya kadar her şey çok güzel görünüyor değil mi? Önümüzdeki paragraftan itibaren kemerlerinizi sıkı bağlayın.

Çift, Liam'ın evinde bilimsel bir belgesel izlerken olayımızın kadın kahramanı tuvalete gitmek için televizyon başından kalkıyor; fakat çok geçmeden paniklemiş bir halde geri dönüyor ve Liam'a ona söylemesi gereken bir şey olduğunu söylüyor.

Liam'ın partneri tuvalete gittiğinde işini bitirdikten sonra dönüp eserine bakıyor ve karşısında dinozor yavrusu büyüklüğünde bir cisim görüyor. Bu tanımlanamayan cismin tuvaleti tıkayacağını düşünen talihsiz kadın onu tuvalet kağıdına sararak yanındaki camdan dışarıya atıyor. Fakat yaptığı bu şeyden pişman olarak Liam'a durumu anlatıyor ve çocuğu gibi büyüttüğü eserini kurtarmak için Liam ile birlikte seferber oluyor.

Talihsiz kadının bilmediği şey, pencerenin bahçe yerine dışarıya açılmayan, apartman boşluğu gibi küçük bir boşluğa açılıyor oluşuymuş. Pencerenin tam açılmıyor oluşu bütün işleri zorlaştırmış, ne kadar uğraşsalar da kozmik cisime ulaşmayı başaramamışlar.

Liam, sevimli cisme ulaşabilmek için pencereyi kırmayı önermiş; fakat talihsiz kadın utancından ve daha fazla zarara sebep olmak istememesinden ötürü bu teklifi reddederek her ne olursa olsun eserini geri alacağını söylemiş. Bunun üzerine Liam, partnerini tutarak önce kafasından pencerenin dışına çıkmasını sağlamış. Kadın, işini bitirip tarihi eseri paketledikten sonra Liam'dan kendisini geri çekmesini istemiş. İşte olay anının görüntüleri şu şekilde:

Pencereye sıkışan kadın 15 dakika bu halde kaldıktan sonra Liam itfaiyeyi arayarak yardım istemiş. İtfaiye ekibi, kadını kurtarabilmek için pencereyi kırmak zorunda kalmış ve bu da Liam'a 300 £ civarında bir masraf çıkarmış.

Liam, zarar gören evinin tadilat masraflarını karşılayabilmek için GoFundMe üzerinde bir destek kampanyası başlatmış. İşte bu kampanya sayesinde çiftin destansı aşk hikayesi su yüzüne çıkmış. Kampanya, hedefi olan 300 £'luk tutarı çoktan elde etmiş, buna ek olarak şu ana kadar 963 £ miktarında bir bağış toplanmış. Liam, ihtiyacı olan tutardan geri kalanı gelişmekte olan ülkeler için sifonlu tuvalet geliştiren bir yardım kuruluşuna ve kendilerine çok yardımcı olan, kibar ve profesyonel itfaiyecilere bağışlayacağını ifade ediyor.

Liam, bütün bu olayları yaşadığı partneriyle olay sonrasında tekrar buluştuklarını ve yardım kampanyasını birlikte planladıklarını dile getiriyor. Ayrıca Liam, partnerinin çok hoş bir kız olduğunu ve onu tekrar görmeye açık olduğunu da sözlerine eklemekte.

Evet, nefes alabiliriz.

3 Yıl Boyunca Tinder'da Mesajlaşan Çift Canlı Yayında Tanıştı

YORUMLAR