Tinder Kullanan Çapkın Sevgilinizi SwipeBuster ile Suçüstü Yakalayabilirsiniz

Tinder Kullanan Çapkın Sevgilinizi SwipeBuster ile Suçüstü Yakalayabilirsiniz

Eğer sevgilinizin bir hayli popüler olan arkadaşlık uygulaması Tinder'ı kullandığından şüpheleniyorsanız size güzel bir haberimiz var.

Bilindiği üzere 2012 yılında kullanıcılara hizmet vermeye başlayan Tinder kısa bir süre içinde inanılmaz bir ilgi görmüş ve dünya çapında milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştı. Uygulamanın bu popülerliği ülkemize de sıçramıştı ve ülkemizde de birçok insan Tinder üzerinden yeni arkadaş bulma arayışına girmişti.

Tinder temelde bekar insanlara yönelik olarak geliştirilmiş bir servis olsa da uygulama özel olarak kullanıcılarının bekar veya ilişki içerisinde olup olmadığını denetlemiyor. Bu nedenle sevgilisi olan veya evli olan kişiler de Tinder kullanabiliyor.

Eğer sizin eşinizin veya sevgilinizin de bu tür bir Tinder kullanıcısı olduğundan şüpheleniyorsanız SwipeBuster adlı servis size yardımcı olacaktır. SwipeBuster temelde bir Tinder kullanıcısı bulma servisi. Sistem size 5 dolarlık bir ödeme karşılığında bilgilendirme yapabilmekte.

SwipeBuster isim ve konum bazlı arama gerçekleştiriyor

SwipeBuster'da bir Tinder kullanıcısını bulmak için Facebook'ta görünen ilk ismini ve yaşını sisteme giriyor ve cinsiyetini belirliyorsunuz. Sonrasında ise en son hangi konumdan Tinder kullanmış olabileceğini seçiyorsunuz. Bundan sonra SwipeBuster size bu kriterlere uygun Tinder kullanıcılarını listeliyor. Bu kullanıcılar arasından da sevgilinizi ya da eşinizi bulup onarı suçüstü yakalayabiliyorsunuz.

SwipeBuster'ın nice yuvalar yıkacağını kestirmek çok da zor değil.

YORUMLAR