Tinder Uygulaması Artık Instagram ile Uyumlu Olarak Çalışacak

Tinder Uygulaması Artık Instagram ile Uyumlu Olarak Çalışacak

Mobil cihazlarda arkadaşlık uygulamaları arasında üst sıralarda yer alan Tinder, yeni bir güncellemeyle birlikte farklı özelliklere kavuştu. Yapılan bu güncelleme sayesinde Tinder uygulaması Instagram ile uyumlu bir şekilde kullanılabilecek.

Yeni insanlarla tanışmak ve onlarla muhabbet kurmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği Tinder, Facebook hesabı yardımıyla giriş yapılarak kullanılıyor. Bulunduğunuz konumdan yaklaşık 160 km gibi büyük bir mesafede bile insanları rahatlıkla bulan uygulama, onlarla muhabbet etme imkanı da sağlıyor. Yalnız muhabbet edebilmeniz için karşılıklı olarak birbirinizi beğenmeniz gerekli. Kişileri beğenme veya beğenmeme işlemi ise profil fotoğrafını sağa veya sola atarak kullanılabiliyor.

Tinder kullanıcılarının profilinde onlara ulaşabilmeniz için diğer sosyal medya hesaplarının bağlantıları zaten bir süredir aktif haldeydi. Yeni güncelleme sayesinde artık bu bağlantılara gerek kalmadan, direkt Tinder uygulaması üzerinden Instagram'a girebileceksiniz. Kullanıcı profilinde Instagram özelliği aktif hale getirdikten sonra paylaştığı resimler arasından seçilen 6 farklı fotoğraf ziyaretçilere gösteriliyor. Sizde bu yeni güncellemeyle birlikte bir başkasının profilinde bulunan fotoğraflar arasında istediğiniz gibi gezebilir ve o insan hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Tinder uygulamasını denemek ister misiniz?

Instagram'a Yepyeni Özellikler Geliyor

WhatsApp Material Design ile Güncellendi

YORUMLAR