Tinder'a Önümüzdeki Aydan İtibaren Paralı Sistem Geliyor

Tinder'a Önümüzdeki Aydan İtibaren Paralı Sistem Geliyor

Arkadaşlık kurma uygulaması olan Tinder son birkaç senedir sosyal mecralarda da popüleritesini arttırarak dünya çapında genel bir kitle elde etti. Uygulamanın yapımcısı firma iki senedir Tinder hizmetini tüm kullanıcılara sunuyor ve hala milyonlarca kişinin kullandığı bu servisten bir gelir elde etmiyor. Maalesef bu durum çok yakında değişecek.

Tinder'ın CEO'su ve kurucularından Sean Rad, bugün Forbes Under 30 Summit konferansında gerçekleştirdiği duyuruda Tinder'ın önümüzdeki aydan itibaren premium servise geçeceğini belirtti. Tinder bulunduğunuz şehirde çevrenizdeki diğer Tinder kullanıcılarının resimlerini yayınlayan ve lokasyon tabanlı olarak yeni insanlarla tanışmanızı sağlayan bir arkadaşlık uygulaması ve şu anda herkes için ücretsiz. Tek yapmanız gereken Tinder uygulamasına girip Facebook hesabınızla bağlantı oluşturmak ve etrafınızdaki kişilerin profil resimlerine göre beğeni göndermek. Eğer karşı tarafta size beğeni gönderirse o kişiyle sohbet şansı yakalıyorsunuz.

Tinder'ın Premium servisinde iddiaya göre kullanıcıların firmadan yapmalarını istedikleri özellikler eklenecekmiş. Ancak firma şu anda bu özelliklerin detayına inmedi. Ancak oluşturulan yeni sistemle Tinder'a çok büyük değer katılacağı, ve insanların Tinder'ı kullanmak için para vermeyi çok rahat göze alabilecekleri söyleniyor.

Sean Rad yeni paralı servisin ne kadar olacağından da bahsetmedi, anlaşılan her şey önümüzdeki ay yayınlanacak. Konferansta en çok ilgi çeken detaylardan biri de şu anda Tinder'ı ücretsiz olarak kullanan kullanıcılar önümüzdeki ay da bu şekilde hiçbir şey kaybetmeden kullanmaya devam edebilecek.

Samsung Galaxy Note 4 ile Zamana Karşı Yarış

Google, iOS'tan Android'e Geçiş Rehberi Hazırladı

YORUMLAR