Tinder'a Super Like Seçeneği Eklendi, Buton Randevu Şansını Artıyor

Tinder'a Super Like Seçeneği Eklendi, Buton Randevu Şansını Artıyor

Çevrimiçi çöpçatan uygulama Tinder'a üçüncü bir buton daha eklendi. Tinder’a eklenen yeni seçenek “Super Like” adını taşıyor.

Büyük bir eksikliği (!) gideren Tinder artık profiller arasında gezinirken bir profile “Süper Beğendim” yorumu yapmamıza olanak tanıyor. Daha önce sağa ve sola sürükleyerek beğenip beğenmedimizi yorumladığımız profiller arasından artık hak edene “Süpersin” yorumu yapmamız mümkün.

Tinder Super Like butonu profilleri doğrudan “en beğendiğim sensin” kategorisine almanıza yardımcı oluyor. Böylelikle beğenilen kişinin profilinde mavi bir yıldız uyarısı çıkıyor. Super Like butonunu Tinder kullanımında daha etkili olacağı düşünülüyor. Kısaca Tinder’da artık profili doğrundan hızla, herkesten önce “Süper Beğenmeniz” uygulamaya yeni bir heyecan katıyor.

Tinder’da “Super Like” attığınız bir profilin geri dönme olasılığının yüksek olabileceği de söz konusu. Tinder yetkilileri Super Like alan kişilerin cevap verme zorunluluğu olmasa da mutlaka kararlarının olumlu olabilmesinde etkili olacağını düşünüyorlar.

Seçenek ne kadar abartılıysa tanıtım filmi de o kadar abartılı ve eğlenceli olmuş. Aşağıda Tinder Super Like tanıtımını izleyebilirsiniz.

Tinder Uygulaması Artık Instagram ile Uyumlu Olarak Çalışacak

Tinder'a Önümüzdeki Aydan İtibaren Paralı Sistem Geliyor

YORUMLAR