Tinder'ın Son Güncellemesi Eşleşmelerinizi Arttıracak

Tinder'ın Son Güncellemesi Eşleşmelerinizi Arttıracak

Son zamanlarda en popüler arkadaşlık uygulamalarından bir tanesi olan Tinder, yapılan yeni güncelleme ile artık daha fazla eşleşme şansı sunuyor. Algoritmalarında yapılan değişiklik ve yenilikler sonrasında daha başarılı bir eşleşme sistemine kavuşan Tinder, ülkemizde de oldukça fazla kullanıcı sayısına ulaşmaya başladı.

Eğer Android ya da iOS mobil cihazlarınız üzerinde Tinder kullanıyorsanız artık daha fazla eşleşme görebilirsiniz. Gerçekleştirilen güncelleme ile birlikte eşleşme algoritması dışında mesajlaşma ve profil sayfaları da bazı yeni özellikler kazandı.

Artı kdaha fazla veri arasında arama yaparak kullanıcılarının birbirleri ile daha çok eşleşeceğiniz ifade eden Tinder yetkilileri, böylelikle Tinder kullanarak çok daha fazla yeni arkadaşlık kurulabileceğinin de altını çizdi.

Eşleşme algortiması dışında değişen mesajlaşma sayfası artık eşleştiğiniz fakat henüz konuşmadığınız kullanıcılar ile sohbete başladığınız eşleşmelerin mesajlarını ayrı ayrı sayfalarda gösteriyor. Bir önceki güncelleme de gelen Süper Beğeni ile daha doğru eşleşmelerin olmasını sağlayan Tinder, günden güne kendini geliştirerek kullanıcılarına daha güzel bir deneyim sunmayı başarıyor. Sizin Tinder hakkındaki düşünceleriiz neler?

YORUMLAR