Titanfall 2 Bir Hafta Boyunca Ücretsiz!

Titanfall 2 Bir Hafta Boyunca Ücretsiz!

Eğer geçtiğimiz yıl çıkan Titanfall 2'yi halen oynamadıysanız ve nasıl bir oyun olduğunu merak ediyorsanız, Electronic Arts'ın kendi dijital oyun platformu Origin üzerinde başlattığı ücretsiz Titanfall 2 haftası kampanyasını kaçırmayın.

Kampanya boyunca oyuncular Titanfall 2'nin multiplayer modlarını herhangi bir kısıtlama olmadan oynayabilecekler. Oyunun tek kişilik hikaye modu ise belli bir kısıtlamayla geliyor, oyuncular senaryo modunun 2 bölümü olan Pilot Gauntlet ve The Beacon bölümlerini oynayabilecekler. Şu an başlamış olan kampanyanın 18 Haziran tarihine kadar devam edeceği bilgisi paylaşılıyor.

Titanfall 2, serinin ilk oyununun aksine sürükleyici bir hikaye moduyla birlikte gelmekte. Hatırlanacağı üzere ilk oyun multiplayer açısından başarılı olsa da, tek kişilik senaryo moduna yer vermemesi nedeniyle biraz yadırganmıştı. Fakat oyunu geliştiren Respawn Entertainment, 2. oyunda bu eksiği kapatmıştı. Titanfall 2'nin yüksek inceleme puanları da bu kararın yerinde olduğunu gösteriyordu.

Titanfall 2'yi ücretsiz indirip oynamak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Oyunu bilgisayarınıza indirmek için Origin yazılımına ihtiyaç duyuyorsunuz:

Quake Champions'ı Ücretsiz Oynama Fırsatını Kaçırmayın!

Xbox One X Tanıtıldı! İşte Özellikleri

YORUMLAR