Titanfall 2, EA ve Origin Access Üyelerine Bedava

Titanfall 2, EA ve Origin Access Üyelerine Bedava

Geçtiğimiz senenin en başarılı FPS oyunları arasında olan Titanfall 2, Xbox üzerinde EA Access, PC üzerinde Origin Access üyeliğine sahip olan oyunculara ücretsiz olarak sunuluyor.

Titanfall serisinin ilk oyunu sadece online olarak oynanmak için tasarlanmıştı ve bu nedenle kısa ömürlü bir oyun olmuştu; fakat Titanfall 2'de bu açık kapatılmış, oyuna sürükleyici bir hikaye modu da eklenmişti. Oyunun incelemeleri de bir hayli başarılıydı.

Titanfall 2'nin Origin ve EA Access üyelerine bedava dağıtılmasına ek olarak önümüzdeki günlerde Electronic Arts'ın daha önceden duyurduğu üzere Battlefield 1 de aynı şekilde üyelik sahiplerine ücretsiz sunulacak.

EA ve Origin Access sistemleri temel olarak oyuncuların üyelik ücretlerini ödedikleri sürece oyun kasasında yer alan oyunları diledikleri kadar oynamalarına imkan veriyor. Bu kasada farklı Electroic Arts oyunları yer alıyor ve dönem dönem kasaya yeni oyunlar ekleniyor. Son eklenen Titanfall 2 ve eklenecek olan Battlefield 1, Origin ve EA Access sistemini oldukça cazip hale getirmekte.

Origin Access'in aylık 3.99 €, yıllık 24.99 € üyelik ücretine sahip olduğu düşünülürse bu sistemin bir ayli avantajlı bir sistem olduğu söylenebilir.

Medal of Honor Pacific Assault Origin'de Bedava!

YORUMLAR