Titanfall 2'ye Ait 5 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Titanfall 2'ye Ait 5 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

2014 yılında Titanfall oyununu geliştirerek oyun dünyasında kendinden söz ettiren Respawn Entertainment firması, bu yıl da Titanfall 2'yi piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor. Firma, ilk oyunda olmayan hikaye modu özelliğini de bu oyuna ekleyerek güzel bir geliştirme yapmış.

Yayınlanan 5 dakikalık video da genel olarak oyunun hikaye modunu bizlere gösteriyor. Videonun altındaki yorumlara bakılırsa dünya genelinde birçok oyuncu yeni tek kişilik hikaye modu konusunda oldukça heyecanlı. Titanfall serisinin yapımında eski Call of Duty serisinin yapımcılarının görev alıyor olması da oyuncuları hem heyecanlandırıyor hem de güven sağlıyor. Çünkü Titanfall'un ilk oyununun oynanışı büyük bir kitle tarafından beğeniyle karşılanmıştı. Youtube kullanıcısı StoneMountain64'ün anlatımıyla birlikte yayınlanan bu 5 dakikalık bu videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Titanfall 2'nin 28 Ekim 2016 tarihinde, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkış yapacağını da hatırlatalım. Oyunun ön siparişi veya detaylı bilgileri için bu linkten resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR