Titanfall: Assault Mobil Platformlar İçin Yayınlandı

Titanfall: Assault Mobil Platformlar İçin Yayınlandı

Titanfall serisinin hayranıysanız, bugün itibarıyla oyunu mobil cihazınızın üzerinde oynama şansınız da doğdu. Her ne kadar orijinal oyundan çok farklı olsa da Titanfall: Assault, iOS ve Android için yayınlandı. 

Titanfall: Assault, bir FPS oyunu olmaktan öte daha önce RTS elementleri kullanan; ancak yine de Titanfall serisinin dinamiklerini içinde barındıran bir yapım olarak karşımıza çıktı. Oyun tanıtım yazısında "Titanfall 2'de yer alan ve mobil oyuna uyarlanmış Titan ve Pilot envanterini kullanarak, savaş yeteneklerinizi konuşturun. Sim Ninja, Boomer, Ion, Scorch'u kullanarak Frontier'ları ele geçirin ve çeşitli kartlar toplayarak, daha güçlü hale gelin" şeklinde tanımlandı. 

Başka oyunculara karşı mücadele verebildiğiniz, takımlar oluşturup, diğer takımlara katılabildiğiniz, arkadaşlarınızla maçlar yapabildiğiniz Titanfall: Assault, seriye yeni bir heyecan getirdiği gibi mobil platformlar için de güzel bir alternatif konumuna geldi. 

Geliştirdiği ücretsiz oyunlarla tanıdığımız Nexon tarafından yapılan ve Respawn'ın da geliştirme sürecinde destek verdiği oyunu iOS ve Android platformlarına denemek için ise hemen aşağıdaki "indir" tuşuna basmanız yeterli.

Titanfall 2, EA ve Origin Access Üyelerine Bedava

Titanfall 2 Sistem Gereksinimleri Ortaya Çıktı


YORUMLAR