Titanfall'a Yeni Co-Op Modu Geliyor

Titanfall'a Yeni Co-Op Modu Geliyor

Respawn Entertainment'ın ünlü oyunu Titanfall, uzun süredir aldığı yeni oyun modları ve DLC'leriyle gündemdeydi. Bugünkü haber, yine oyuna gelen yeni bir mod ile ilgili ve bu seferki mod, diğerlerinden çok farklı. 

Titanlar'ın amansızca mücadele ettiği, Pilotlar'ın yere inmeden asker avladığı bu hızlı mı hızlı oyunda, şimdiye kadar hep multiplayer oynadık. Oyunun singleplayer hilayesi bile multiplayer ile birleştirilmiş şekilde bizlere sunulmuştu ki bu da pek hoşumuza giden bir özellik olmuştu. Şimdi ise Respawn Entertainment, oyuna co-op bir mod getirmeye hazırlanıyor.

Frontier Defense olarak adlandırılan bu co-op mod, 4 kişiye kadar oynanabiliyor. İşin ilginç yanı, bu modu multiplayer olarak diğer oyunculara karşı oynamıyoruz. Birçok FPS oyununda bulunan "kale/kule savunma" olayı, Titanfall'ın bu yeni modunda da bizleri karşılıyor. Arkadaşlarımızla birlikte kalemizi/kulemizi, bilgisayara karşı savunuyoruz; sürekli gelen dalgalara karşı ayakta durmaya çalışıyoruz.

Bu yeni mod, şimdiden birçok Titanfall oyuncusunun ilgisini çekmiş durumda. Bir Titanfall oyuncusu olarak, ben de bu modu iple çekiyorum. Yakın zamanda Respawn Entertainment'ın yeni mod ile ilgili yeni detayları yayınlayacağı söyleniyor.

Microsoft, Garage Uygulamalarıyla Android'i Geliştiriyor

Lord of the Rings: Legends - Tamindir İncelemesi

YORUMLAR