Tom Hanks'in Uygulaması Markete Bomba Gibi Düştü

Tom Hanks'in Uygulaması Markete Bomba Gibi Düştü

Yeşil Yol, Forrest Gump, Yeni Hayat gibi muhteşem filmlerde üstün oyunculuğuyla sinemaseverlerin favori oyuncuları arasına giren Tom Hanks’in oyunculuk dışında başka bir merakı daha var; daktilolar.

Tom Hanks’in daktilo merakı 1978 yılına dayanıyor. Bozulan plastik daktilosunu tamirciye götüren Hanks, tamircinin kendisine Hermes 2000 marka bir daktilo vermesiyle koleksiyon yapmaya başlamış ve bu merak günden güne artarak devam etmiş.

Geçtiğimiz Perşembe uygulama markette yerini alan Hanx Writer, Hanks’in bu merakı ışığında doğmuş bir proje. Sunulduğu günden bu yana toplamda 1,300 yorum ve 4.5 başarı puanı toplayan bu uygulama, son zamanların en fazla ses getiren yapımları arasında yer alıyor. Bu kadar kısa bir sürede bu denli büyük bir başarı sağlamış olması, dikkatleri Hanx Writer üzerine yoğunlaştırıyor.

Uygulama temel olarak daktilo gibi çalışıyor. Ekranda daktilo tuşları mevcut ve her harfe basışımızda daktiloların o alışılageldik harf vuruşları kusursuz bir şekilde gerçekleşiyor. Satır sonlarında o mekanik satır geçişi de unutulmayan detaylar arasında. Eğer sık sık not alıyorsanız veya günlüklerinizi daha orijinal bir şekilde tutmak istiyorsanız Hanx Writer’ı denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR