Tom Hardy’li Venom Filminden IMAX Posteri Geldi

Tom Hardy’li Venom Filminden IMAX Posteri Geldi

Tom Hardy’li Venom filminin merakla beklenen IMAX posteri görücüye çıktı. 

80'li yılların sonlarında Todd McFarlane tarafından yaratılan çizgi roman karakteri Venom, kendi hikayesiyle beyaz perdedeki yerini alacak. Bu sonbaharda izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan film, yayınlanan IMAX posteri ile heyecanı bir kat daha artırdı.

Marvel’ın anti kahramanı her zamankinden çok daha gotik ve korkunç olacak. Nitekim posteri kim yaptıysa, bunu iliklerimize kadar hissettirmeyi başarıyor.

Tom Hardy Venom

Sony Marvel Evreni’nden gelen filmde, Tom Hardy'nin canlandırdığı gazeteci Eddie Brock uzaydan gelen siyah renkteki "Alien Symbiote" adındaki canlı bir organizmanın etkisinde kalıyor. Brock her ne kadar bundan kurtulmak istese de Venom’un etkisine giriyor ve hiç de istemediği şeyler yapmak zorunda kalıyor.

Başrollerinde Tom Hardy’nin olduğu filmin oyuncu kadrosunda Michelle Williams, Riz Ahmed, Scott Haze ve Reid Scott gibi isimler yer alıyor. Marvel Comics'in aynı adlı karakterinden uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda ise Ruben Fleischer oturuyor. 

Yılın en fazla beklenen yapımları arasında yer alan Venom, ülkemizde 5 Ekim’de gösterime girecek. Bu arada filme dair heyecanını diri tutmak isteyenler, hemen aşağıda bulunan fragmanı izleyebilirler!