Tomb Raider 2 ile Lara Croft Mobil Cihazlarda!

Tomb Raider 2 ile Lara Croft Mobil Cihazlarda!

Oyun dünyasının efsanelerinden Tomb Raider 2'nin mobil versiyonu iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'ler için satışa sunuldu! Eğer siz de benim gibi çocukluğunuzu 90'lı yıllarda geçirdiyseniz yakından tanıyacağınız bir oyun kahramanı olan Lara Croft o dönemde bol aksiyon dolu Tomb Raider oyunlarının baş kahramanı olmuştu. DOS ortamında oynadığımız ilk Tomb Raider oyunu, TPS türündeki 3 boyutlu aksiyon oyunlarının ilk örneklerindendi. Tomb Raider II de bu seriyi güzel yeniliklerle buluşturmuştu. İşte bu oyunu artık iOS cihazlarımızda oynayabileceğiz.

Tomb Raider 2'de Dagger of Xian adlı bir ejderhanın gücünü içinde barındıran bir hançerin peşine düşüyoruz. Bu iş için çıktığımız yolculuğumuzda Çin ve Tibet gibi uzakdoğu ülkelerinin yanısıra İtalya'ya ve Venedik'e de uğruyoruz. Lara Croft'la özdeşleşmiş çift tabanca, pompalı ve makinalı tüfekler ve bombalar gibi silahları kullanabiliyoruz. Tomb Raider serilerinde ilk olarak Lara Croft'un malikanesini ziyaret edebildiğimiz Tomb Raider 2'de çeşitli kara ve deniz araçlarını da kullanabilmekteyiz.

Tomb Raider 2'nin iOS versiyonu The Golden Mask adlı resmi Tomb Raider 2 genişleme paketini de içeriyor. Oyun şu an için 4.29 gibi düşük bir fiyatla satılmakta. Tomb Raider 2'yi satın almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Brothers in Arms 3 Çok Yakında Bizlerle

YORUMLAR