Tomb Raider Multiplayer Modu için İlk Detaylar Açıklandı

Tomb Raider Multiplayer Modu için İlk Detaylar Açıklandı

Geçtiğimiz hafta yazdığımız 'Tomb Raider'da Multiplayer Yer Alacak' haberimizde, oyunda multiplayer'ın yer alacağını ancak detaylar için Resmi Xbox Dergisinin (OXM) yeni sayısını beklememiz gerektiğini belirtmiştik.

Resmi Xbox Dergisinin yeni sayısı çıktı ve Tomb Rader'ın multiplayer kısmı hakkındaki ilk detaylar belli oldu. Yazıda, multiplayer kısmında bulunacak 2 oyun moduna ve taraflara değinildi.

Bu modlardan biri: Team Deatmatch. Çoğu oyundan bileceğiniz üzere, bu modda oyuncular iki takıma ayrılıyor. Bu iki takımlardan hangisi diğerini daha fazla öldürürse oyunun kazanını o oluyor. Tomb Raider'da bu takımları, gemi kazasından kurtulan takım (Survivors) ve yağmacılar takımı (Scavengers) temsil edecek.

Diğer mod: Rescue. Bu modda ise Survivors takımı haritadaki sağlık paketlerini bularak belli noktalara taşımaya çalışacak. Scavengers takımıysa Survivors takımına engel olmak için uğraş verecek.

Oyunun multiplayer kısmıyla ilgili açıklananlar şimdilik bu kadar. Multiplayer kısmını oyunun yapımcısı Crystal Dynamics değil, Eidos Montreal geliştiriyor. Eidos Montreal'ı Deus Ex: Human Revolution oyunundan hatırlayacaksınızdır.

Tomb Raider'a Ait Kapak Tasarımları

YORUMLAR