Tomb Raider Yıldızı Lara Croft'un Yeni Mobil Oyununu Çok Yakında Oynayabileceğiz

Tomb Raider Yıldızı Lara Croft'un Yeni Mobil Oyununu Çok Yakında Oynayabileceğiz

Eğer video oyunlar ile aranız iyiyse ve Tomb Raider oyunlarını takip ediyorsanız size güzel bir haberimiz var. Oyun dünyasının en sevilen kahramanlarından olan Lara Croft mobil cihazlar için özel olarak geliştirilen sonsuz koşu oyunu türündeki yeni oyunuyla çok yakın zamanda çıkış yapacak. Lara Croft: Relic Run adıyla yayınlanacak oyun Android, iOS ve Windows Phone platformlarının hepsi için geliştiriliyor. Lara Croft: Relic Run oyunu ile Tomb Raider serisi farklı bir yöne girecek. Şimdiye kadar çıkan Lara Croft oyunları genel olarak 3. şahıs bakış açısından oynanan aksiyon oyunlarıydı. Bunun yanında birkaç alternatif Lara Croft oyunu da çıkmıştı; fakat sonsuz koşu türü daha önceden denenmemişti.

Lara Croft ve Tomb Raider oyunları göz önüne alındığında aslında sonsuz koşu türünün Lara Croft için en uygun seçeneklerden biri olduğu söylenebilir. Bilindiği üzere Temple Run oyunları mobil cihazların en yaygın olarak oynanan oyunları. Temple Run oyunlarında antik hazineler peşinde koşan kahramanları yöneterek tehlikelerle yüzleşiyoruz. Lara Croft'un kariyerine baktığımızda da hazine avcılığında en iddialı video oyun kahramanlarından biri olduğu görülebiliyor. Ayrıca Lara'nın akrobatik yetenekleri onu engeller ve tehlikeler karşısındaki en ideal kahraman yapıyor.

Lara Croft: Relic Run'da halatlara asılarak ve akrobatik yeteneklerimizi kullanarak engelleri aşacak, motor gibi çeşitli araçları kullanabilecek, silahlarımızla savaşabilecek ve T-Rex gibi dev bölüm sonu canavarlarıyla yüzleşebileceğiz. Oyun ücretsiz olarak indirilebilecek ve ilk olarak Android ve iOS için çıkış yapacak. Windows Phone versiyonu ise biraz gecikmeli olarak çıkacak.

Hatılanacağı üzere Tomb Raider serisinin ilk oyunları oldukça makul fiyatlarla Android ve iOS için satışa sunulmuştu. Bu oyunları bu bağlantıları kullanarak satın alabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz:

GTA 5 PC Çıktı! İşte GTA 5 PC Optimizasyonu Hakkında İlk Bilgiler

YORUMLAR