TOME: Immortal Arena 21 Kasım'da Steam'de Açılıyor

TOME: Immortal Arena 21 Kasım'da Steam'de Açılıyor

Eğer PC oyunculuğunda MOBA kategorisinin yeterince kalabalık olduğunu düşünüyorsanız türün daha çok aksiyon bazında yontulmuş yeni örneği TOME: Immortal Arena ile tanışabilirsiniz. Steam üzerinden ücretsiz olarak tarayıcı tabanlı oynanış gösteren TOME, 21 Kasım'da tüm oyunculara kapılarını aralıyor.

TOME: Immortal Arena bu ayın sonuna doğru Steam'de açılarak MOBA türüne çok daha aksiyon dolu bir soluk kazandırmak üzere. MOBA'lardan alışık olduğunuz 'son vuruş', 'altın kasma' ve uzunca süren seviye atlama aşamalarını doğrudan atlayıp bizleri aksiyonun ortasına bırakan TOME'u kısaca hızlı tempolu bir MOBA oyunu olarak özetleyebiliriz. Oyuna eşya satın almak için kendi base'inize dönmeye bile gerek yok, koridorunuzda kalarak tüm geliştirmeleri tamamlayıp rakibinizi de gözden kaybetmemiş oluyorsunuz. Aynı sistem tüm oyuncular için geçerli olduğundan oyun boyunca sürekli bir savaş atmosferi, sürekli bir aksiyon var.

TOME'da şu anda direkt olarak 6 farklı ırktan karakterinizi seçip 3vs3, 5vs5 ve oyuna yeni eklenecek 7vs7 haritasına dalabiliyorsunuz. Klasik MOBA oyunlarının aksine 15 dakikadan sürmeyecek maç uzunlukları, yenilikçi ve hızlı tempolu MOBA deneyimi ve başarılı grafik modellemeriyle TOME bu tarzı seven tüm oyuncuları bünyesine bekliyor.

TOME: Immortal Arena 21 Kasım 2014'ten itibaren Steam üzerinden ücretsiz olarak oynanabilir olacak.

The Crew'ın Minimum PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı

YORUMLAR