Torchlight 2'nin Satış Rakamı Açıklandı

Diablo 3’e rakip olarak çıkışını gerçekleştiren Torchlight 2’nin çok beğenildiğini söylemeye gerek bile yok. Hatta birçok oyuncuya göre Torchlight 2 en büyük rakibi Diablo 3’e nazaran çok daha iyi bir yapımdı. Oyunu eğer hala oynamadıysanız ve bir Hack &

Torchlight 2'nin Satış Rakamı Açıklandı

Diablo 3’e rakip olarak çıkışını gerçekleştiren Torchlight 2’nin çok beğenildiğini söylemeye gerek bile yok. Hatta birçok oyuncuya göre Torchlight 2 en büyük rakibi Diablo 3’e nazaran çok daha iyi bir yapımdı. Oyunu eğer hala oynamadıysanız ve bir Hack & Slash oyuncusuysanız çok daha fazla şey kaybetmeden Steam’i ziyaret edebilir ve oyunu satın alabilirsiniz. Ayrıca oyunu denemek için Torchlight 2’nin demo sürümünü Tamindir üzerinden indirebilir ve deneyebilirsiniz.

Blizzard’ın 12 yıl üzerinde çalıştığı Diablo 3’ü beğeni bakımından geride bırakmayı başaran Torchlight 2 çıkışını da Diablo 3’ten sonra gerçekleştirdi. Oyunun bu kadar beğenilmesinin ardından nasıl bir satış rakamına ulaşacağı da merak konusu oldu. Ve sonunda merakımızı gidermenin vakti geldi, yapılan açıklama ile Torchlight 2’nin satış rakamı açıklandı.

Ufak tefek bir bütçe ve bütçeleri kadar ufak bir stüdyo ile kısıtlı imkanlar dahilinde hazırlanan Torchlight 2 tam tamına 1 milyon adet satmayı başardı. Bu olay, böylesi bir oyun ve böylesi bir firma için büyük bir rekor niteliği taşıyor. Eğer henüz oynamadıysanız acele edin.

Tomb Raider'da Multiplayer Yer Alacak

YORUMLAR