TorrX Akıllı Pompa İle Günü Kurtarın

TorrX Akıllı Pompa İle Günü Kurtarın

Bir haftasonu arkadaşlarınızla basketbol oynamaya gideceksiniz diyelim. Basketbol topunuzun havası inmişse ya da gereğinden fazla şişkinse bu sizi rahatsız edebilir. Yakınınızda bulunan bir lastikçiye gitmeniz veya klasik pompalar vaktinizi oldukça harcayacaktır. Bunun için geliştirilmiş yeni bir akıllı pompa var: TorrX.

Yine ilginç bir Kickstarter projesiyle karşı karşıyayız. Teknolojinin gelişmesiyle beraber dört bir yanımız ‘akıllı’ aletlerle dolmaya devam ettiği sürece, bu ve bunun gibi örneklerle daha çok karşılaşacağımızı söylemem gerekiyor. TorrX’de temelde bir pompa fakat onu diğerlerinden ayıran ilgi çekici özellikleri var.

İçindeki hava seviye düşük olan topunuzun BAR ve PSI değerlerini ölçebilen TorrX, tek bir tuşa basarak ideal değerlere ulaşmasını sağlayabiliyor. Dilerseniz topun içindeki tüm havayı da boşaltabilen bu akıllı pompa, Auto ve Manuel olmak üzere 2 moddan oluşuyor. USB ile gayet kolay şarj edebileceğinizi de unutmayalım.

Proje 100.000 Dolarlık hedefle Kickstarter’a giriş yaptı ve şimdiden 13.000 Dolarını toplamış gözüküyor. Daha ayrıntılı incelemek için Kickstarter sayfasını ziyaret edebilir, ilginizi çektiyse bağışta da bulunabilirsiniz.

Bakalım ilerleyen dönemlerde nelerle karşılaşacağız.

Gelecekte Mesleğinizi Elinizden Alabilecek 6 Robot

YORUMLAR